News

Czysta woda z wodociągów

Dodano: 8-12-2013

Woda z miejskich wodociągów jest czysta i nadaje się do picia. Takie jest zdanie lokalnych specjalistów z sanepidów i przedsiębiorstw wodociągowych. Eksperci polecają picie wody z kranu, ale pod warunkiem, że sieć, którą woda dopływa do naszych, firm, domów i mieszkań, jest w dobrym stanie. Głównym zadaniem naszych dystrybutorów jest dodatkowe zabezpieczenie, wody po przebytej drodze, ze stacji uzdatniania do naszego kranu.

Dla naszego organizmu, najzdrowszą jest woda ustrojowa, znajdująca sie we wszystkich żywych organizmach, bogata w mikro elementy, witaminy i substancje odżywcze, najłatwiej przyswajana przez organizm człowieka. Zatem, żeby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość płynów powinno być naszym codziennym dążeniem wynikającym najzwyczajniej ze zdrowego rozsądku. Trudno byłoby znaleźć inną czynność wymagającą tak mało wysiłku, a niosącą za sobą tak wiele korzyści. Wystarczy zdrowa dieta, bogata w warzywa, owoce, nabiał, ryby itd, co w 100% zaopatrzy nasz organizm w substancje potrzebne dla zdrowia, popić czysta świeżą wodą z naszego dystrybutora, którą uzupełnimy płyny.

Picie wody musi stać się nawykiem. Niby nic trudnego, a jednak bywa to problematyczne. Choć woda jest neutralna w smaku, często nie potrafimy zmusić się do wypicia jej w dostatecznej ilości. Sposobem na to może być picie wody z dodatkiem soku z cytryny. Jest to świetny sposób na jej „przełamanie". Poza tym niesie to za sobą mnóstwo korzyści, o których warto wiedzieć, aby się zmotywować:

  • wspomaga trawienie,
  • poprawia odporność,
  • dba o higienę jamy ustnej,
  • wspomaga odchudzanie,
  • dba o prawidłowe ciśnienie krwi

 

Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Kontakt

Dystrybutory wody, Dystrybutor do biura
Kocham Wodę sp. z o.o.
ul. Tagore’a 3
02-647 Warszawa

tel.: (+48) 726 333 332
tel.: (22) 242 85 11
fax.: (22) 242 85 10
e-mail: biuro@kochamwode.pl