Rozwiązania

Dla zakładów i magazynów
Dystrybutory

Dla zakładów i magazynów

Nowoczesne dystrybutory wody. Czysta woda w pracy zawsze pozostaje łatwo dostępna, bez ograniczeń, bez dźwigania i bez magazynowania. Sprawdź naszą ofertę!

Dla gastronomii
Dystrybutory

Dla gastronomii

Włoski styl, innowacyjne i niezawodne rozwiązania, wysoka wydajność i niskie koszty użytkowania. Ekskluzywne produkty dla całego sektora HoReCa. Sprawdź naszą ofertę! 

Do biura
Dystrybutory

Do biura

Wygodnie, szybko i tanio. Zdrowe podejście do życia w Twoim domu i biurze - urządzenia filtrujące do zabudowy. Czysta i zdrowa woda w zasięgu ręki? Nic prostszego. Sprawdź naszą ofertę!

Rozwiązania

Rozwiązania

Oferowane przez nas dozowniki wody to doskonałe urządzenia, będące rezultatem zamiłowania do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów, stając się częścią sektora sprzętu gospodarstwa domowego. Dzięki stylowemu wzornictwu oraz cichej pracy stanowią idealne rozwiązanie dla każdej rodziny, społeczności, w domu, biurze czy szkole. Zaopatrzone w nowoczesne filtry do wody gwarantujące zdrowie i higienę, zapewniają nieustanny dostęp do czystej wody zimnej, gazowanej oraz o temperaturze pokojowej i gorącej.

Materiały

Materiały

Prawie wszystkie podzespoły używane do produkcji naszych dystrybutorów wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnej technologii, w której wykorzystujemy starannie dobrane materiały posiadające niezbędne certyfikaty.

Mikrofiltracja

Mikrofiltracja

To proces podczas którego z cieczy usuwane są cząstki stałe, a następnie przetłaczane przez mikroporowatą membranę. Czasami podczas procesu mikrofiltracji dodawane są miedź i srebra ze względu na swoje antybakteryjne właściwości. Są one dodawane przed złożonym procesem filtracji wstępnej, którego głównym zadaniem jest związać i zatrzymać na dłuższy czas osad, chlor i inne substancje zanieczyszczające. Używamy wyłącznie filtrów do wody certyfikowanych przez włoskie Ministerstwo Zdrowia.

Tchnologia UV

Tchnologia UV

Uzdatnianie wody w naszych urządzeniach przebiega z wykorzystywaniem szczególnych właściwości promieni ultrafioletowych, które blokują reprodukcję i przez to niszczą wszelkie formy życia (np. bakterie). Woda jest tłoczona przez specjalną komorę, w której jest naświetlana odpowiednią dawką promieni UV.

Zaawansowana higiena panela dotykowego

Zaawansowana higiena panela dotykowego

W miejscach publicznych, biurach i szkołach, dystrybutor do wody jest używany systematycznie przez wiele osób, które zawsze dotykają przycisk dozownika. Pozostałości zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się w miejscu pomiędzy klasycznym przyciskiem a powierzchnią dozownika stanowią podatny grunt do rozwoju bakterii i grzybów. W celu wyeliminowania tej sytuacji dystrybutory wody wyposażono w płaską, gładką klawiaturę dotykową, dzięki czemu panel łatwo czyścić, co gwarantuje higieniczne warunki.

03 Tech ozonowe czyszczenie dyszy

03 Tech ozonowe czyszczenie dyszy

Jednym z najtrudniejszych problemów do rozwiązania, tak samo poważnym jak rozwój bakterii wewnątrz dystrybutora, jest stagnacja wody w obiegu. Po każdej wykonanej operacji mała ilość wody pozostaje zablokowana w miejscu jej wypływu. W momencie, gdy dozownik nie jest używany przez kilka dni, woda w "kraniku", która pozostaje w kontakcie ze środowiskiem zewnętrznym, może stać się niesmaczna. Rozwiązaniem na to było wynalezienie systemu ozonowego oczyszczania dyszy. Dzięki tej rewolucyjnej technologii elektromagnetyczne zawory i obwód, który łączy je z punktem wydawania wody, całkowicie odcinają wodę po każdej przeprowadzonej operacji, pozostawiając "kranik" pustym. Wtedy ostatnia część układu zasilającego obieg jest czyszczona poprzez użycie ozonu, który wytwarzany jest wewnątrz dozownika. W przypadku, gdy dystrybutor wody nie jest używany, czyszczenie okresowo załącza się automatycznie. Czyszczenie to redukuje bakterie, które mogły rozwinąć się w punkcie wydawania wody.

Antybakteryjne czyszczenie zaworów

Antybakteryjne czyszczenie zaworów

Elektromagnetyczne zawory zostały umieszczone bezpośrednio w czołówce butli bez użycia złączek oraz przewodów, które mogłyby redukować wydajność i podnosić ryzyko mnożenia się bakterii. Przewodnik ciepła transferuje niską temperaturę z wnętrza butli do elektromagnetycznych zaworów , co znacząco redukuje ryzyko mnożenia się bakterii w obiegu, zapewniając całkowicie higieniczne warunki. To rozwiązanie ogranicza także zawartość wody wewnątrz układu hydraulicznego dozownika. Aby zoptymalizować i ulepszyć wydajność urządzenia, do związku polimerycznego używanego do oczyszczania butli i końcówek zaworów, dodawany jest inhibitor powstrzymujący rozwój bakterii.

Karta kontroli przydatności filtra

Karta kontroli przydatności filtra

Każdy dystrybutor wyposażony jest w gniazdo na kartę chipową, dzięki której moniturujemy zużycie filtra do wody. Dzięki temu dozownik używany jest w sposób prawidłowy i dostarczana jest przez niego idealnie czysta woda. Oprogramowanie nieustannie monitoruje parametry optymalnych warunków pracy dozownika i ostrzega użytkownika za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych w sytuacji wystąpienia jakiegokolwiek problemu.

Kolory wody

Kolory wody

Węże połączone są za pomocą złączek zaprojektowanych i wyprodukowanych przez naszego włoskiego partnera. Każdy rodzaj wody w obiegu hydraulicznym jest identyfikowany poprzez kolor pierścienia złączki. Złączki są wprowadzane między węże od wewnątrz, co powoduje lepsze uszczelnienie, redukując ryzyko dostępu i rozwoju bakterii. Dzięki innowacyjnemu systemowi składającemu się ze specjalnego obiegu hydraulicznego oraz systemowi stałego uzupełniania wody wewnątrz obiegu, czysta woda dostarczana przez nasz dystrybutor będzie mieć zawsze dobry smak.

Wkład filtru

Wkład filtru

Zapewnia świeżą, smaczną i czystą wodę pitną o składnikach wysokiej jakości. Wyjątkowość naszych filtrów polega na połączeniu aktywnego węgla, który zmniejsza posmak i zapach chloru oraz innych zanieczyszczeń. Technologia zabezpieczeń mikrocząsteczkowych redukuje zanieczyszczenia i cząsteczki o wielkości 0,5 micron. Zmniejsza zawartość zanieczyszczeń niebezpiecznych dla zdrowia organizmu, takich jak włókna azbestu, wirusy, torbiele, zachowując jednocześnie cząsteczki fluoru. Nasze filtry sprawiają, że uzdatnianie wody staje się niezwykle skuteczne i efektywne. Wymiana wkładów filtrów jest prosta, szybka i higieniczna. Wewnętrzne części filtru nie są narażone na kontakt z osobą obsługującą oraz ze środowiskiem zewnętrznym. Urządzenia posiadają certyfikaty NSF Certified / ANSI Standard 42 & 53. Filtry do wody wymieniane są regularnie co 6 miesięcy.

Oszczędność energii

Oszczędność energii

Nasze dystrybutory wpływają pośrednio na politykę energetyczną świata. Dzięki temu że dostarczana przez nie czysta woda z łatwością zastępują wodę mineralną w butelkach, obniżają one poziom zanieczyszczenia naszej planety odpadami.

Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Kontakt

Dystrybutory wody, Dystrybutor do biura
Kocham Wodę sp. z o.o.
ul. Tagore’a 3
02-647 Warszawa

tel.: (+48) 726 333 332
tel.: (22) 242 85 11
fax.: (22) 242 85 10
e-mail: biuro@kochamwode.pl