Woda do biuraWoda do biura - urządzenia filtrujące


Nowoczesne urządzenia filtrujące zapewniają wysoką jakość dystrybuowanej wody. Oczyszczona woda jest nie tylko zdrowsza, ale także znacznie smaczniejsza niż ta pochodząca z kranu, dlatego coraz częściej nasze urządzenia wykorzystywane są tam, gdzie potrzebna jest woda do biura, sali konferencyjnej czy pomieszczenia socjalnego. Cicha, wydajna praca, bardzo dokładna filtracja oraz nowoczesne wzornictwo inspirowane współczesnym stylem włoskim sprawiają, że nasze dystrybutory stanowią idealne rozwiązanie dla każdego.

Woda dla firm musi pochodzić ze sprawdzonego źródła. Dbamy o to, aby dystrybutor do biura był zawsze produktem trwałym, funkcjonalnym i aby odpowiadał na potrzeby danego zakładu pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że woda do firmy stanowi element niezbędny. Nieustannie troszczymy się więc o to, aby każdy dystrybutor dla firm spełniał Państwa potrzeby. Możemy zagwarantować Państwu, że nasza woda do biura jest produktem najwyższej jakości. Dodatkowo, aby zapewnić Państwu jeszcze wyższą satysfakcję z naszych usług, stale rozwijamy naszą firmę.

Dystrybutor dla firm dostarcza pracownikom wodę, którą według przepisów powinien im zapewnić pracodawca. Zimne i ciepłe napoje muszą znaleźć się niemal w każdym zakładzie pracy, a woda dla firm może to zapotrzebowanie wypełnić. Oferowane dystrybutory pozwalają bowiem korzystać zarówno z zimnej, jak i ciepłej wody. Nasza woda do firmy dostarczana jest przez nowoczesne urządzenia, które posiadają wiele przydatnych funkcji, a jednocześnie są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Zachęcamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta.

WINIX W3

Dystrybutor nablatowy i wolnostojący

Rekomendowany do biur i pomieszczeń socjalnych

WONBONG Waterpia WFP-1050

Rekomendowany do biur i pomieszczeń socjalnych

Ruhens WHP - 850S (mini/nablatowy)

Rekomendowany do biur i pomieszczeń socjalnych

Ruhens WHP - 300/340S

Rekomendowany do biur i pomieszczeń socjalnych

Smile

Rekomendowany do biur i pomieszczeń socjalnych

ISI-T

Rekomendowany na sale konferencyjne, do gabinetów kierownictwa, miejsca obsługi klientów

Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Kontakt

Dystrybutory wody, Dystrybutor do biura
Kocham Wodę sp. z o.o.
ul. Tagore’a 3
02-647 Warszawa

tel.: (+48) 726 333 332
tel.: (22) 242 85 11
fax.: (22) 242 85 10
e-mail: biuro@kochamwode.pl