Zdrowie

Zdrowie
Zdrowie-ikona

Zdrowie

Woda to życie, zdrowie i dobre samopoczucie. Woda o dobrych organoleptycznych cechach, taka którą pijemy w domu, utrzymuje w naszym organizmie właściwą równowagę soli mineralnych. Niestety, woda zawiera różne zanieczyszczenia gromadzone w drodze od zbiornika wodnego do naszego kranu. Odnaleźliśmy sposób na rozwiązanie tego problemu za pomocą opracowanych technologii-technologii harmonijnie połączonej z naturą, pozostawiając ją do Twojej dyspozycji.

W rzeczywistości, dzięki szerokiej gamie produktów filtrujących – przystosowanych do użytku w domu, biurze oraz w punktach gastronomicznych, zawsze zapewniamy czystą wodę o właściwych cechach organoleptycznych.

Wpływ na środowisko
Wpływ na środowisko-ikona

Wpływ na środowisko

Nasze dystrybutory wpływają pośrednio na politykę energetyczną świata. Zastępując wodę mineralną w butelkach przyczyniamy się do redukowania emisji CO2 oraz zmniejszamy skalę zanieczyszczeń spowodowanych składowaniem bilionów plastikowych butelek.

Oszczędność energii
Oszczędność energii-ikona

Oszczędność energii

Według nas oszczędność energii to odpowiednie zachowania, procesy oraz operacje, które redukują ogólną ilość energii niezbędnej do prowadzenia różnych zadań. Możemy oszczędzać energię poprzez zmianę naszych przyzwyczajeń oraz poprzez stosowanie technologii, które wykorzystują energię przemieniając ją z jednej formy w drugą, czyniąc ją bardziej wydajną.

Zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Kontakt

Dystrybutory wody, Dystrybutor do biura
Kocham Wodę sp. z o.o.
ul. Tagore’a 3
02-647 Warszawa

tel.: (+48) 726 333 332
tel.: (22) 242 85 11
fax.: (22) 242 85 10
e-mail: biuro@kochamwode.pl