Q&A

Kto jest producentem oferowanych dystrybutorów?
Po wielu latach pracy w branży mamy przyjemność współpracować z wiodącymi na świecie producentami dystrybutorów wody.

Wzzyscy nasi dostawcy znani są z wysokiej jakości, terminowości dosta, dbałości o środowisko naturalne oraz przestrzegania zasad etykiwobec swoich pracowników i kontrahentów.
W jaki sposób dbacie o zdrowie użytkowników?
TECHNOLOGIA FILTROWANIA

W naszych dystrybutorach woda z sieci wodociągowej poddawana jest wielostopniowym procesom filtracji. Filtry amerykańskiej firmy 3M usuwają wszystkie zanieczyszczenia, jednocześnie zachowując składniki wody, które mają pozytywny wpływ na organizm człowieka.
Zastosowany w filtrze blok węglowy najnowszej generacji zatrzymuje chlor, który powoduje nieprzyjemny smak i zapach wody.
Filtr wychwytuje nawet śladowe ilości cząstek organicznych, które mogą odpowiadać za ziemisty lub chemiczny posmak wody oraz ogranicza niebezpieczeństwo wystąpienia w wodzie cyst Cryptospridium i Giardia, które mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia człowieka.
Po przejściu przez filtr woda jest krystalicznie czysta i smaczna.

Wykorzystanie zaawansowanej technologii filtracji umożliwiło zmniejszenie gabarytów filtrów, dzięki czemu są one wygodniejsze i bardziej ekonomiczne w użyciu.
Filtry wykorzystywane w naszych dystrybutorach są testowane na zgodność z NSF/ANSI standard 42 i 53 oraz posiadają atest Państwowego Instytutu Zdrowia.

ZAAWANSOWANA HIGIENA PANELU DOTYKOWEGO
W miejscach publicznych, biurach i szkołach, dystrybutor do wody jest używany systematycznie przez wiele osób, które zawsze dotykają przycisk dozownika. Pozostałości zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się w miejscu pomiędzy klasycznym przyciskiem a powierzchnią dozownika stanowią podatny grunt do rozwoju bakterii i grzybów. W celu wyeliminowania tego ryzyka dystrybutory wody wyposażono w płaską, gładką klawiaturę dotykową, dzięki czemu panel łatwo czyścić, co gwarantuje higieniczne warunki używania dystrybutora.

OZONOWE CZYSZCZENIE DYSZY

Jednym z najtrudniejszych problemów do rozwiązania, tak samo poważnym jak rozwój bakterii wewnątrz dystrybutora, jest stagnacja wody w obiegu.
Po każdej wykonanej operacji mała ilość wody pozostaje zablokowana w miejscu jej wypływu. W momencie, gdy dozownik nie jest używany przez kilka dni, woda w "kraniku", która pozostaje w kontakcie ze środowiskiem zewnętrznym, może stać się niesmaczna. Rozwiązaniem tego problemu było wynalezienie systemu ozonowego oczyszczania dyszy. Dzięki tej rewolucyjnej technologii elektromagnetyczne zawory i obwód, który łączy je z punktem wydawania wody, całkowicie odcinają wodę po każdej przeprowadzonej operacji.

W przypadku, gdy dystrybutor wody nie jest używany, czyszczenie okresowo załącza się automatycznie. Czyszczenie to redukuje bakterie, które mogły rozwinąć się w punkcie wydawania wody.

KARTA KONTROLI PRZYDATNOŚCI FILTRA

Każdy dystrybutor wyposażony jest w gniazdo na kartę chipową, dzięki której monitorujemy zużycie filtra do wody. Dzięki temu dozownik używany jest w sposób prawidłowy, a dostarczana przez niego woda jest idealnie czysta. Oprogramowanie nieustannie monitoruje parametry optymalnych warunków pracy dozownika i ostrzega użytkownika za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych w sytuacji wystąpienia jakiegokolwiek problemu.
Jakie posiadacie certyfikaty?
Posiadamy liczne certyfikaty i atesty, które potwierdzają wysoką jakość dystrybutorów oraz innowacyjność wykorzystanych systemów filtrowania wody.

O co najczęściej pytają nasi klienci:

Jaka jest wydajność dystrybutora?
Oferujemy dystrybutory o różnej wydajności, od 16 do 180 litrów na godzinę.
Dopasujemy sprzęt do potrzeb każdego klienta.

Oferowane przez nas dystrybutory należą do najbardziej wydajnych na rynku, pozwalając na sprawną obsługę klientów w hotelach, restauracjach, bankach etc.
Jak długi jest cykl życia takiego dystrybutora?
Jakość naszych urządzeń nigdy nie zawiodła klienta - nasze dystrybutory bezproblemowo funkcjonują u naszych klientów przez wiele lat.

Systematyczne serwisowanie, sanityzacja i wymiana filtrów zapewnia sprawność i wydajność dystrybutorów.
Czy można samodzielnie wymieniać filtry w dystrybutorach?
Do uruchomienia urządzenia po każdej wymianie filtra jest potrzebna karta kontroli przydatności filtra. Uniemożliwia to samodzielną instalację filtrów.

Wymiany filtrów, przeglądów serwisowych, montażu oraz ewentualnych napraw dokonują nasi autoryzowani serwisanci.
Warto wybrać wersję nablatową czy wolnostojącą?
W zależności od potrzeb klienta możemy zaproponować dystrybutory zarówno w wersji nablatowej, jak i wolnostojącej.

Wybór wersji nie ma wpływu na jakość wody, natomiast wersja wolnostojąca ułatwia montaż butli CO2, która jest umieszczana w podstawie dystrybutora.
Czy dystrybutory do wody są bezpieczne?
Zakres i system filtracji zastosowany w naszych dystrybutorach pozwala na ochronę dystrybutora przed osadami i innymi cząsteczkami stałymi. Odpowiednio zabezpieczone urządzenie będzie długo pracować efektywnie i bezawaryjnie, a jego obsługa może być ograniczona tylko do standardowych przeglądów oraz wymiany wkładów filtracyjnych.

Większość naszych dystrybutorów posiada automatyczne zabezpieczenia przed zalaniem.
Jak często wykonywane są przeglądy serwisowe? Ile kosztują?
Gwarancyjne przeglądy serwisowe wykonywane są bezpłatnie jeden raz w roku.

Przegląd serwisowy obejmuje sanityzację, polegającą na dezynfekcji wszystkich układów wewnątrz urządzenia.
Jakie stosujecie filtry do oczyszczania wody?
Stosujemy najnowocześniejsze filtry wody firmy 3M.

Dzięki zaawansowanej technologii oczyszczania stosowane przez nas filtry gwarantują wodę najwyższej jakości.