O nas

Nasz zespół

Kocham Wodę to przede wszystkim zespół ludzi z miłością do życia i natury. W naszej pracy dążymy do połączenia biznesu z opieką nad środowiskiem poprzez innowacyjną technologię, a wszystko po to, żeby dostarczyć naszym klientom czystą i smaczną wodę.

Od 2014 roku badamy globalny rynek dystrybutorów w poszukiwaniu urządzeń, które łączą w sobie nie tylko nowoczesny design i innowacyjność, ale przede wszystkim zaawansowaną technologię oczyszczania wody i troskę o środowisko. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie dystrybutory renemowanych producentów.

A kluczem do Twojego komfortu jest to, że oferujemy nie tylko najlepsze na rynku urządzenia, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie dla firm bez ukrytych kosztów i dodatkowego ryzyka.

Nasze urządzenia oferujemy klientom w modelu najmu. Co to oznacza? W okresie najmu dystrybutor pozostaje własnością Kocham Wodę Sp. z o. o, a klient płaci miesięczną opłatę z tytułu korzystania z dystrybutora. My zapewniamy montaż, szkolenie i serwisowanie dystrybutora, a Ty pijesz czystą i zdrową wodę bez ograniczeń!

Cieszymy się, że razem z naszymi klientami realizujemy szczytny cel - zmniejszenie liczby plastikowych butelek zanieczyszczających nasze środowisko naturalne.

A nasze dystrybutory znajdziesz w hotelach nad Bałtykiem i w górach, restauracjach w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Zakopanem i wielu innych miastach, biurach, na halach magazynowych i produkcyjnych, szkołach państwowych i prywatnych, gabinetach lekarskich, klinikach, salonach samochodowych.